Czy myśleliście o małych drobiazgach dla gości, które mogą umilić im czas na Waszym weselu? Chodzi nam przede wszystkim o drobne udogodnienia, jak np. koszyczek ratunkowy w łazience, w przypadku bólu głowy, czy oczka w pończochach.

Stare przysłowie mówi ,,diabeł tkwi w szczegółach” i jest ono jak najbardziej adekwatne do tego typu zdarzeń. Nikt tak naprawdę nie zwraca uwagi na drobiazgi, a czasami to od nich zależy cały klimat uroczystości, nastrój i niezapomniane wrażenia. Kilka ciekawych, kreatywnych pomysłów może uświetnić Wasz wieczór i nie mamy tutaj na myśli dekoracji…

Kapcie na zmianę

Pierwsza rzecz jaka przychodzi nam do głowy, to obuwie na zmianę. Na pewno mogliście się już spotkać z takim pomysłem. Jest on warty uwagi, szczególnie w sytuacjach, gdzie wesele trwa do samego rana. Za taki koszyk z kapciami podziękuje Wam na pewno nie jedna kobieta, bo jak wiadomo szpilki noszone przez całą noc dają o sobie znać.

Awaryjna apteczka

Przez głośną muzykę Wasza głowa pęka, a w torebce nie macie środków przeciwbólowych? Z pomocą przychodzi łazienkowa apteczka. Warto taką przygotować, na wypadek różnych zdarzeń. Rzeczy, których nie może w niej zabraknąć to:

  • Tabletki na ból głowy
  • Chusteczki higieniczne i nawilżane
  • Chusteczki do demakijażu
  • Miętowe gumy do żucia
  • Bezbarwny lakier do paznokci
  • Igły i nici do szycia w podstawowych kolorach (biały, czarny, czerwony)
  • Agrafki w kilku rozmiarach
  • Plastry z opatrunkiem różnej wielkości

Ciepły kocyk

Przygotowane koce dla gości to również strzał w dziesiątkę! Szczególnie wtedy, kiedy Wasze przyjęcie organizowane jest na świeżym powietrzu. Chłodne wieczory zdarzają się nawet w lecie. Dlatego jeśli macie taką możliwość przygotujcie kilka kocyków.

Wachlarze

Upał i brak klimatyzacji to najczęstsze problemy na weselu. Zainwestowanie kilku złotych, w ozdobne wachlarze, na pewno wyjdą na dobre. Dzięki nim goście przetrwają najgorętsze godziny w ciągu dnia. Mała rzecz, a doda uroku i tajemniczości dla każdej zaproszonej osoby.

Przedstawiliśmy kilka drobnych pomysłów, godnych uwagi. Może niektórzy z Was mieli już z nimi styczność? Jeśli nie, przemyślcie ich zastosowanie u siebie na weselu. Wiadomo, że wiąże się to z dodatkowymi wydatkami, ale może warto zainwestować w takie drobiazgi?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *