Kolejna odsłona artykułu o udogodnieniach dla naszych ślubnych gości (pierwszą możecie przeczytać tutaj). Dzisiaj przedstawimy Wam kolejne propozycje przedmiotów, które umilą czas zaproszonym osobom. Większość przedstawianych rzeczy  najczęściej przydadzą się na weselu organizowanym na świeżym powietrzu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wypróbować je na przyjęciu w sali lub pod namiotem.

PARASOLE

Niby nic wielkiego, a może uratować Was i Waszych gości przed ulewnym deszczem, lub letnim, gorącym słońcem. Parasolki można umieścić w odpowiednio przystosowanych do tego stojakach, lub pozostawić je przewieszone na krzesłach, bądź ławkach. Drobna rzecz, która może uratować nie jedną kreację przed zmoczeniem.

WODA

Chyba nikt nie lubi uczucia pragnienia w upalny dzień. Specjalnie przygotowane na takie okoliczności butelki z wodą uszczęśliwią nie jedną osobę, szczególnie jeśli mamy do czynienia z wysoką temperaturą. Schłodzona woda ukoi nie jedno pragnienie. Zobaczycie to gdy będziecie mieli na uroczystości osoby starsze i dzieci.

PĘDZELKI

Czy planujecie ślub na plaży? Pamiętajcie, że piasek w butach czy na stopach nie jest najprzyjemniejszym uczuciem. Pędzelki do jego wymiatania to pomysł, który może przyjść Wam na pomoc. Wystarczy umieścić je w widocznym miejscu, a goście na pewno z nich skorzystają. Wpadlibyście na takie rozwiązanie?

 

 

 

 

 

 

.

 

 

OKULARY

,,O nie zapomniałam wziąć okularów!” – z takim  problemem spotykamy się nie raz. Oślepiające słońce to nic przyjemnego. Szczególnie wtedy, gdy nie możemy przez nie zobaczyć Pary Młodej, lub ważnego momentu na ślubie czy weselu. Kupno zwykłych okularów nie wiąże się z wielkimi kosztami, a goście będą zachwyceni takim rozwiązaniem. Dodatkowo taki element może przydać się w trakcie robienia śmiesznych zdjęć.

KAPELUSZE

Dodatkowa osłona przed słońcem jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Słomkowe kapelusze nigdy nie wychodzą z mody. Wesele na otwartej przestrzeni świetnie nadaje się do wykorzystania takiego elementu garderoby. Ochrona przed słońcem i niecodzienna stylizacja to gwarantowane plusy posiadania kapeluszy na weselu.

One thought to “Udogodnienia dla gości weselnych część 2”

  • Jarosław Młynek

    Świetny post! Zwłaszcza dla osób, które właśnie teraz organizują wesele – ciepło daje w kość 🙂 Goście z pewnością to docenią.

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *