Przyjeżdżając z kościoła na salę weselną, każdy myśli już tylko o dobrej zabawie. Muzyka, taniec, coś smakowitego do jedzenia. Jednym zdaniem zabawa do białego rana. Przy małym, kameralnym przyjęciu taki zestaw może wystarczyć. Jeżeli chodzi o większe imprezy, tutaj pojawia się pytanie: co zrobić, aby uatrakcyjnić zaproszonym gościom wieczór?

Pierwszy taniec

Banalne, ale pierwszy taniec jest główną atrakcją całego przyjęcia. Każdy z gości z niecierpliwością czeka, aż na parkiet wyjdzie Para Młoda i swoim tańcem uroczyście otworzy wieczór. W internecie bez problemu znajdziecie łatwe w nauce układy taneczne, którymi na pewno zaskoczycie gości. Raczej odchodzi się od klasycznego walca, teraz króluje taniec nowoczesny. Jeżeli budżet Wam pozwala to oczywiście zapisanie się do profesjonalnego studia tańca ułatwi Wam zadanie.

Pokaz barmański

Od wielu lat taka atrakcja cieszy się dużą popularnością wśród gości. Pokazy barmanów, którzy w akompaniamencie muzyki tworzą niesamowite drinki, są bardzo atrakcyjne dla oka. Taki dodatek nie musi być wcale drogi, dodatkowo odejdą Wam koszty alkoholi na wesele jeżeli zamówicie barmana na cały czas trwania przyjęcia.

Film

Przygotowanie krótkometrażowego filmu, będzie dla Was na pewno przyjemnością. W takim filmiku możecie umieścić swoje zdjęcia z dzieciństwa, z podróży. Historia Waszej znajomości, od pierwszego spotkania, aż po dzień ślubu, z pewnością zachwyci gości. Ważną rzeczą jest przygotowanie odpowiedniego sprzętu, tj. rzutnik i komputer. Większość sal udostępnia na życzenie Państwa Młodych swojego sprzętu, więc warto zapytać czy jest taka możliwość.

Taniec towarzyski, współczesny….

Kolejną formą rozrywki będzie wynajęcie grupy, lub pary tanecznej. Możecie pokusić się o wynajęcie takiej formacji, która specjalizuje się w określonym stylu tanecznym, np. bollywood. Stroje takich tancerzy na pewno będą się wyróżniać i dodadzą wyjątkowego uroku całemu przedstawieniu.

Fotobudka

Zdjęcia w śmiesznych strojach, z różnymi dodatkami spotkacie już na co drugim polskim weselu, ale nie jest to wcale minusem. Goście kochają przebieranki i śmieszne zdjęcia, które zabiorą ze sobą do domu na pamiątkę tego dnia. Fotki gości włożone do albumu, będą miłym prezentem dla Was i przywołaniem miłych wspomnień gdy otworzycie go na swoją rocznicę.

Trochę Magii

To już atrakcja dla osób z bardziej zasobnym portfelem, gdyż Iluzjonista na przyjęciu weselnym najczęściej ma w ofercie np. cztery 15 min pokazy, na okres całego przyjęcia. Koszt takiego widowiska może wiązać się z wysokością około 5 tys. złotych.

Fajerwerki

Nocne wybuchy sztucznych ogni, to spektakularne widowisko, które w przeciwieństwie do powyższego, nie nadwyręży Waszego budżetu. Najlepszą porą do puszczania fajerwerków jest godzina po oczepinach. Dla gości za to możecie wręczyć zimne ognie, które mogą posłużyć jako tło do zdjęć.

 

Autor: Estera

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *